Popularnonaukowe

Aktywne filtry

 • 0 Opinia(e) 
  Kultura muzyczna w...

  Katalog wystawy, na której mogliśmy się dowiedzieć, jak wytwarzano dawniej instrumenty, czy istniał pewien wzór średniowiecznego boys bandu, na czym wygrywano ówczesne szlagiery, a także przykłady ich tekstów. To wszystko w świetnym jakościowym wydaniu, z wieloma zdjęciami, ilustracjami i szczegółowymi opisami. Książka doskonała na prezent zarówno dla fanów historii ,jak i muzyki.

  50,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Słowianie Połabscy

  Katalog wystawy, która opowiadała o ludności żyjącej pomiędzy dorzeczami Łaby, Odry i Haweli, a wybrzeżem Bałtyku. Z katalogu dowiemy się o tamtejszych osadach, o ich wojskowości i o tym w co wierzyli zanim dotarło tam chrześcijaństwo. Wszystko w bogatej oprawie wizualnej oraz opatrzone szeroką bibliografią.

  50,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw KATALOGÓW

  Oczywiście, można kupować katalogi pojedynczo. Nikt tego nie krytykuje. Jednakże, co jeśli przy zakupie dwóch można zaoszczędzić? Wydaje się to być kusząca oferta. W skład zestawu wchodzi katalog "Kultura muzyczna w początkach państwa polskiego" oraz katalog "Słowianie Połabscy"

  80,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Wczesnośredniowieczne...

  Oddajemy w Państwa ręce pierwszy tom wydany w serii pn. Wczesnośredniowieczne Gniezno, który stanowi podsumowanie dotychczasowego stanu badań archeologów, historyków oraz historyków sztuki nad wczesnośredniowiecznym Gnieznem. Celem rozdziałów znajdujących się w prezentowanej publikacji jest wyznaczenie nowych kierunków i postulatów badawczych, które stanowić powinny oś przyszłych badań nad wczesnośredniowiecznym Gnieznem.

  60,00 zł