Komiksy

Komiksy

Komiksy

Aktywne filtry

 • 0 Opinia(e) 
  Kajko i Kokosz – Nowe...

  Kto nie zna jeszcze Kajko i Kokosza - bohaterów słynnej serii polskich komiksów autorstwa Janusza Christy? Nasi ulubieńcy powracają w nowym wydaniu (i to dosłownie) w cyklu "Kajko i Kokosz- Nowe przygody"! Kajko i Kokosz wychodzą prosto spod ołówka znanych polskich rysowników i scenarzystów by znów zadziwić swoimi przygodami. W tym wydaniu powraca również ulubiony bohater wielu dzieci - Miluś. 

  34,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw Komiksów Borka...

  Komiksy to fajna sprawa. Ich minusem jednak jest to, że czyta się je szybko, a chciałoby się więcej. Mamy na to rozwiązanie. Pięć części przygód naszego rodzeństwa Borki i Sambora w zestawie to nie tylko zaoszczędzenie kilku złotówek, ale także frajda na dłuższy czas!

  50,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor...

  Borka i Sambor. Myszy - to druga część przygód uroczego rodzeństwa. Dla tych, którzy wiedzą co nieco o polskich legendach, domyślą się, że myszy kojarzą się bezpośrednio z Popielem. A jak to się stało, że Borka i Sambor mieli z nim do czynienia? Tego dowiecie się w tej części komiksu.

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor...

  Legenda o smoku wawelskim to jedna z najpopularniejszych polskich legend. Ta skrzydlata gadzina dorobiła się nawet własnego pomnika. A to dopiero celebryta. Ze smokiem związany jest szewczyk Dratewka, ale jak nasze rodzeństwo dostało się do Krakowa i co tam robili? O tym, dowiecie się po przeczytaniu tego komiksu.

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor...

  Harry Potter był określany jako “chłopiec, który przeżył”. My naszego Mieszka możemy nazwać “chłopcem, który przejrzał”. Miał być on ślepy, lecz w momencie ukończenia 7 lat cudownie przejrzał, a podobno Borka i Sambor mu w tym pomogli. Przeczytajcie i dowiedzcie się jak!

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor...

  To już piąta część przygód naszego słowiańskiego rodzeństwa! Tym razem zadarli z wiedźmą, mają do czynienia z wilkami i zjawiają się na… turnieju łuczniczym. Co wyniknęło z tego wszystkiego i jak zakończyła się kolejna przygoda Borki i Sambora? Jesteście ciekawi? Przeczytajcie koniecznie!

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor...

  Nasi mali bohaterowie przeżyli już wiele przygód. Pomagali zbłąkanym wędrowcom, przegnali Popiela, czy wplątali się w ekscytujący wir wydarzeń z takimi postaciami jak: Mieszko, Dratewka, Milena. Tym razem poznają kogoś z mroźnej Skandynawii - chłopca o imieniu Sven. Jakie czekają ich przygody i czym są tytułowe Domowiki, przekonacie się w najnowszej części przygód Borki i Sambora.

  20,00 zł