Edukacyjne

Aktywne filtry

 • 0 Opinia(e) 
  Piastowskie orły - G....

  Przekonaj najmłodszych w swoim domu, że historia Polski nie sprowadza się do paru dat i nieciekawych postaci widzianych przelotnie w podręcznikach szkolnych. “Piastowskie orły” zabiorą młodych czytelników w podróż w czasie, gdzie czekają ich barwne figury historyczne, nieoczekiwane wydarzenia i zwroty akcji! 

  39,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Mieszko ty wikingu ! -...

  Podróże w czasie są możliwe! A przynajmniej w czasach, w których żyją młodzi bohaterowie naszej książki. Ich lekcje historii wyglądają dość nietypowo. Pan Cebula (nauczyciel historii) wysyła swoich uczniów w podróż do X wieku. Mają oni znaleźć odpowiedź na pytanie: czy Mieszko był wikingiem? Książka odkryje przez młodymi czytelnikami najróżniejsze fakty i ciekawostki historyczne ( i to z humorem!)

  35,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Jak zdobyłeś korone,...

  Podróże w czasie są możliwe! A przynajmniej w czasach, w których żyją młodzi bohaterowie naszej książki. Dwunastoletnia Ela wraz z przyjaciółmi wędruje do czasów Bolesława Chrobrego by dowiedzieć się jak stał się królem. Przy okazji nastolatkowie poznają wiele nietypowych ciekawostek. 

  35,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Co się zdarzyło w...

  No właśnie. Co się zdarzyło w Swarogowie? Jak żyją Słowianie, ich bogowie oraz inne istoty z mitologii? Tego wszystkiego twoje dziecko dowie się dzięki bogatemu tekstowi i ilustracjom z książki. Czas zanurzyć się w świat słowiańskich wierzeń i pokazać pociechom co nieco o naszej kulturze!

  49,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Bajanki Słowianki -...

  W każdym domu potrzebny jest chociaż jeden bajarz lub bajarka, którzy urozmaicą opowieściami życie codzienne domowników, a zwłaszcza tych najmłodszych. Może nadszedł czas by bajać o słowiańskich bogach i legendach? Z pewnością ci młodsi, ale i starsi słuchacze będą zachwyceni.

  39,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Kolorowanka Bajanki...

  O słowiańskich legendach, bogach i demonach można przeczytać w “Bajankach Słowiankach”. Teraz twoja pociecha może również ozdobić ilustracje z książki swoimi barwami i ożywić słowiańskie mity na swój własny sposób!  

  10,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Borek i legendarne...

  Borek powraca z nowymi przygodami, chociaż tym razem w nieco innej odsłonie. Książka skupia się na przybliżeniu młodzieży legend i podań polskich poprzez śledzenie poczynań głównego bohatera oraz jego młodszego brata. Na dodatek każda strona książki przyciąga wzrok zdobieniami i ilustracjami. Tylko czytać!

  45,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Borek i Bogowie...

  Poznajcie przygody chłopca, który przeniósł się w czasie! Nie potrzebował do tego żadnego wehikułu, a magiczny amulet, który zabrał go do czasów, gdy po ziemi stąpały bóstwa słowiańskie. Chłopiec podczas wędrówki dowiaduje się za co każde z bóstw jest odpowiedzialne, jak jest czczone oraz jakie obrzędy są odprawiane w jego imię. Lektura zainteresuje zarówno młodszych jak i starszych czytelników.

  45,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Kolorowanka Pokoloruj...

  „Chodź, pomaluj mój świat” – tych słów użyłby zapewne Mieszko, dając tę kolorowankę małemu Bolkowi, gdyby tylko żyli w naszych czasach i znali piosenkę zespołu 2 plus 1. Możesz zrobić to Ty, drogi rodzicu i podarować swojej pociesze tę małą książeczkę, by mogło rozpocząć swoją przygodę z historią już od najmłodszych lat. Poza aspektem czysto rozrywkowym, kolorowanka posiada aspekty edukacyjne, dzięki którym pozna ważne daty oraz postaci dla tego momentu naszej historii.

  10,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw edukacyjny

  Wszystko w jednym pakiecie?! Tego jeszcze nie było! Komiksy, zeszyty ćwiczeń, kolorowanka i figurka do złożenia - wszystko w jednym pakiecie! Świetny pomysł na prezent i nie tylko!

  85,00 zł 100,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Przygody z Mieszkiem I...

  Mieszko I był pierwszym historycznym władcą Polski i tak samo jak wprowadził Polskę w krąg kultury zachodniej, tak tutaj wprowadzi dzieci w świat historii poprzez rożne zagadki i łamigłówki.

  10,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Przygody z Dobrawą...

  Dobrawa to żona Mieszka I. Była też mamą Bolesława. To ona wprowadzała w świat małego Bolka, aż do ukończenia przez niego 7 lat, kiedy przeszedł pod opiekę ojca. Pomimo swojego czeskiego pochodzenia, Dobrawa pomoże Ci w lepszym poznaniu naszej historii, dzięki różnym zadaniom i zabawom.

  10,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Przygody z Bolesławem...

  Bolesław Chrobry również był pierwszy. A konkretniej był pierwszym królem Polski. Fakt ten podniósł znaczenie naszego państwa w ówczesnej Europie. Nasz Bolek, pomoże Ci zrozumieć różne zagadnienia z naszej historii w formie ciekawej zabawy.

  10,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw zeszytów ćwiczeń

  Nikt lepiej nie wprowadzi w arkana historii niż nasza piastowska rodzinka. Mieszko, Dobrawa i Bolesław, wprowadzą najmłodszych w piastowski świat poprzez zabawy i zagadki. A jak wiadomo, historii należy się uczyć od początku.

  Super oferta - 3 części w cenie 2!

  20,00 zł