Edukacyjne

Aktywne filtry

 • 0 Opinia(e) 
  Zeszyt ćwiczeń...

  Mieszko I był pierwszym historycznym władcą Polski i tak samo jak wprowadził Polskę w krąg kultury zachodniej, tak tutaj wprowadzi dzieci w świat historii poprzez rożne zagadki i łamigłówki.

  10,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zeszyt ćwiczeń...

  Dobrawa to żona Mieszka I. Była też mamą Bolesława. To ona wprowadzała w świat małego Bolka, aż do ukończenia przez niego 7 lat, kiedy przeszedł pod opiekę ojca. Pomimo swojego czeskiego pochodzenia, Dobrawa pomoże Ci w lepszym poznaniu naszej historii, dzięki różnym zadaniom i zabawom.

  10,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zeszyt ćwiczeń...

  Bolesław Chrobry również był pierwszy. A konkretniej był pierwszym królem Polski. Fakt ten podniósł znaczenie naszego państwa w ówczesnej Europie. Nasz Bolek, pomoże Ci zrozumieć różne zagadnienia z naszej historii w formie ciekawej zabawy.

  10,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw zeszytów ćwiczeń

  Nikt lepiej nie wprowadzi w arkana historii niż nasza piastowska rodzinka. Mieszko, Dobrawa i Bolesław, wprowadzą najmłodszych w piastowski świat poprzez zabawy i zagadki. A jak wiadomo, historii należy się uczyć od początku.
  Super oferta - 3 części w cenie 2!

  20,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor...

  Borka i Sambor. Myszy - to druga część przygód uroczego rodzeństwa.
  Dla tych, którzy wiedzą co nieco o polskich legendach,
  domyślą się, że myszy kojarzą się bezpośrednio z Popielem.
  A jak to się stało, że Borka i Sambor mieli z nim do czynienia?
  Tego dowiecie się w tej części komiksu.

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor...

  Legenda o smoku wawelskim to jedna z najpopularniejszych polskich legend. Ta skrzydlata gadzina dorobiła się nawet własnego pomnika. A to dopiero celebryta. Ze smokiem związany jest szewczyk Dratewka, ale jak nasze rodzeństwo dostało się do Krakowa i co tam robili? O tym, dowiecie się po przeczytaniu tego komiksu.

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor...

  Harry Potter był określany jako “chłopiec, który przeżył”. My naszego Mieszka możemy nazwać “chłopcem, który przejrzał”. Miał być on ślepy do momentu ukończenia 7 lat. Podobno Borka i Sambor mu w tym pomogli. Przeczytajcie i dowiedzcie się jak!

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor...

  To już piąta część przygód naszego słowiańskiego rodzeństwa! Tym razem zadarli z wiedźmą, mają do czynienia z wilkami i zjawiają się na… turnieju łuczniczym. Co wyniknęło z tego wszystkiego i jak zakończyła się kolejna przygoda Borki i Sambora? Jesteście ciekawi? Przeczytajcie koniecznie!

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor...

  Nasi mali bohaterowie przeżyli już wiele przygód. Pomagali zbłąkanym wędrowcom, przegnali Popiela, czy wplątali się w ekscytujący wir wydarzeń z takimi postaciami jak: Mieszko, Dratewka, Milena. Tym razem poznają kogoś z mroźnej Skandynawii - chłopca o imieniu Sven. Jakie czekają ich przygody i czym są tytułowe Domowiki, przekonacie się w najnowszej części przygód Borki i Sambora.

  20,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw komiksów Borka...

  Komiksy to fajna sprawa. Ich minusem jednak jest to, że czyta się je szybko, a chciałoby się więcej. Mamy na to rozwiązanie. Pięć części przygód naszego rodzeństwa Borki i Sambora w zestawie to nie tylko zaoszczędzenie kilku złotówek, ale także frajda na dłuższy czas!

  50,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Kolorowanka POKOLORUJ...

  „Chodź, pomaluj mój świat” – tych słów użyłby zapewne Mieszko, dając tę kolorowankę małemu Bolkowi, gdyby tylko żyli w naszych czasach i znali piosenkę zespołu 2 plus 1. Możesz zrobić to Ty, drogi rodzicu i podarować swojej pociesze tę małą książeczkę, by mogło rozpocząć swoją przygodę z historią już od najmłodszych lat. Poza aspektem czysto rozrywkowym, kolorowanka posiada aspekty edukacyjne, dzięki którym pozna ważne daty oraz postaci dla tego momentu naszej historii.

  10,00 zł