Świece sojowe i mydła

Aktywne filtry

 • 0 Opinia(e) 
  Mydło Woń Palatium -...

  To właśnie w pałacu władcy kwitło życie dworskie pełne przepychu, biesiad, ceremonii i barwnych gości. Jednak nawet najznakomitsi z nich korzystali z darów natury by o siebie zadbać. Piastowie na pewno doceniliby takie mydło - proste, naturalne, a do tego działa oczyszczająco! 

  25,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Mydło Łąki Dobrawy -...

  Na łąkach Dobrawy znajdziesz tylko najpiękniejsze zapachy...a więc nie może zabraknąć też lawendy. Nie bez powodu wywodzi się ona od łacińskiego słowa oznaczającego "kąpać się" - delikatnie oczyszcza i łagodzi skórę, a swoim zapachem koi nawet najbardziej skołatane nerwy. Opcja do relaksującej kąpieli dla każdego pana i każdej damy.

  25,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Mydło Gród Mieszka -...

  W grodzie Mieszka wśród różnorodnych zapachów na pewno nie zabrakłoby tego konkretnego - piwnego. I nie dajcie się zwieść, mowa tu nie tylko o upodobaniach alkoholowym mieszkańców grodu. Starą praktyką ludową było wykorzystywanie piwa do pielęgnacji skóry czy włosów, a dla Panów przede wszystkim brody. Kosmetyk uniwersalny a do tego pięknie pachnący!

  25,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Mydło Wakacje...

  Czasami nawet sam Piast musi dać sobie chwilę na odpoczynek między toczeniem wojen, podbijaniem ziem i chrystianizacją. Zwłaszcza gdy ziemie te sięgają aż po-morze. Zawsze musi znaleźć się chwila żeby o siebie zadbać, a co będzie do tego lepsze niż mydło z mydlnicy lekarskiej? Mydlnica lekarska to roślina wykorzystywana w tradycyjnej medycynie ludowej ze względu na swoje lecznicze i oczyszczające właściwości. Nazywana jest tez "pieniącym się zielem". Brzmi idealnie do kąpieli, prawda?

  25,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Świeca sojowa Wakacje...

  Czasami nawet sam Piast musi dać sobie chwilę na odpoczynek między toczeniem wojen, podbijaniem ziem i chrystianizacją. Zwłaszcza gdy ziemie te sięgają aż po-morze. Nasza świeca pozwala się zrelaksować i nacieszyć morskimi zapachami dokładnie tak samo jak wakacje nad Bałtykiem. Podaruj sobie chwilę spokoju z morską bryzą i nutą cytrynową, którą nie pogardziłby sam Krzywousty. 

  39,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Świeca sojowa Gród...

  Dymny, delikatny zapach palonego drewna w połączeniu ze świeżą sosnową nutą przeniesie cię do wczesnośredniowiecznego grodu Piastów. Wyobraź sobie jak kroczysz po otoczonej drewnianą palisadą osadzie. Tak niewiele wystarczy by przenieść się w czasie i przespacerować śladami historii…cóż, można też przyjść do naszego muzeum!

  39,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Świeca sojowa Łąki...

  Kwiaty magnolii powszechnie symbolizują szczerość i szlachetność. Może to właśnie te cechy Dobrawy przekonały Mieszka I do przyjęcia chrztu, co zadecydowało o późniejszych losach Polski. Tego co czuł Mieszko już się nie dowiemy. Za to pewne jest, że nasza świeca zachwyci cię pięknym, delikatnym zapachem magnolii, który jak za sprawą magii zamieni twój dom w łąkę pełną kwiatów.

  39,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Świeca sojowa Sandały...

  Niech nie zmyli cię nazwa. Świeca ze składników równie szlachetnych co odzienie pół legendarnej córki Mieszka I i Dobrawy, która u swoich stóp miała całą Skandynawię. Prosto z opowieści i legend, owiana tajemnicą kobieta znana ze swojej urody i niezwykłych ambicji. Jej sandały zabrały ją nad otoczone trzema morzami trony królewskie…a gdzie zabiorą ciebie?

  39,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Świeca sojowa Woń...

  To właśnie w pałacu władcy kwitło życie dworskie pełne przepychu, biesiad, ceremonii i barwnych gości. Nasza świeca roztacza zapach bogaty niczym woń ulatująca zza drzwi piastowskiego palatium. Pozwól sobie na iście królewskie traktowanie. Niech w twoim domu pachnie dworskim przepychem (z nutą cytryny i mięty).

  39,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw świec 180 ml

  Nasza seria piastoziemskich zapachów tak cieszy zmysły swoją różnorodnością, że nie wystarczy wypróbować tylko jednej czy dwóch świec- najlepiej wziąć od razu cały zestaw w okazyjnej cenie!

  239,00 zł 245,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw świec 120 ml

  Nasza seria piastoziemskich zapachów tak cieszy zmysły swoją różnorodnością, że nie wystarczy wypróbować tylko jednej czy dwóch świec- najlepiej wziąć od razu cały zestaw w okazyjnej cenie!

  189,00 zł 195,00 zł