Filtruj według

Cena

Cena

 • 15,00 zł - 55,00 zł

Dostępność

Dostępność

Skarby użytkowe

Skarby użytkowe

Aktywne filtry

 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw PIASTUJĘ...

  Nie twierdzimy, że w tym zestawie taniej, ale na pewno  ładniej. No i w sam raz na prezent!

  55,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw BITWA ... ALE...

  Nie twierdzimy, że w zestawie taniej, ale na pewno ładniej. No i na prezent w sam raz!

  55,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw podkładek do...

  Jedni stawiają krzyżyk w Lotku, inni stawiają na milion. Ty postaw na Piasta i kup zestaw czterech oryginalnych podkładek w ozdobnym pudelku! Postawić możesz kubek, szklankę bądź kufel. Wybór należy do Ciebie.

  20,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Kubek PIASTUJE WYSOKIE...

  Król, książe, palatyn, komes, prezydent, dyrektor, kierownik, księgowa - to jedynie kilka z wielu potencjalnych wysokich stanowisk, które może piastować człowiek na tym padole. Warto zaznaczyć je w gronie pracowników lub znajomych dzięki temu kubkowi. (Podobno podczas picia z niego wyczuwalny jest delikatny smak władzy.)

  39,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw 966. MIESZKO...

  Nasz kubek to już fajna sprawa, ale nieszczęścia się zdarzają i czasem odrobina napoju wyleje nam się z naczynia. Wtedy na ratunek przychodzą nasze podkładki pod kubek. A żeby dodatkowo zyskać warto kupić je od razu w zestawie razem z kubkiem. Nie twierdzimy, że w tym zestawie taniej, ale na pewno ładniej!

  55,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Kubek 966. MIESZKO...

  W naszej historii jest wiele dat wartych, a nawet koniecznych do zapamiętania. Z pewnością rok 966 jest datą kluczową. To data szczególna, ponieważ wraz ze chrztem przyjętym przez Mieszka, dołączyliśmy do grona państw chrześcijańskich, a to wyłączyło możliwość przeprowadzenia krucjat przeciwko nam. Jak doskonale nam wiadomo, wiara z polityką często się miesza - na papierze chrześcijanie, a w praktyce wciąż Słowianie.

  39,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Brelok HITORYCZNE...

  Brelok to czasem tylko brelok. Ot zwykły wisiorek na kawałku łańcuszka, z nazwą miejscowości, w której byłeś w zeszłe wakacje. Nie niesie on nic za sobą poza mglistymi wspomnieniami i brzdękaniem o pęk kluczy. Ten nie będzie nim na pewno. Poza jakościowym wykonaniem, posiada zaimplementowany otwieracz. Dzięki niemu, każde otwarcie będzie historyczne.

  25,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Kubek BITWA... ALE...

  Praca, szkoła, uczelnia, wyprawa do urzędu lub wyjazd do teściów – to jedynie kilka z wielu przykładów codziennych bitew, które staczamy w ciągu dnia. Pokaż, że jesteś gotów na każdą z nich. Wybierz kubek dla prawdziwych wojowników. Niech poranna kawa będzie niczym rytuał przed bitwą. Kubek zmieści 250 ml dowolnego napoju. Świetny pomysł na prezent dla kawoszy i nie tylko.

  39,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Piastowska piłeczka...

  W piastowskiej Polsce rządzenie bywało niekiedy trudne. A to jakieś najazdy, tutaj Niemiec pakuję się z butami w nasze granice, gdzieś indziej ktoś czyha na tron, a czasem po prostu Dobrawa zrzędzi. To wszystko generuje stres, a on nie jest dobrym doradcą. Należy go jak najszybciej się pozbyć. Ta piłeczka Ci w tym pomoże. Poradź sobie z nim niczym Mieszko z Niemcami pod Cedynią i pokaż, że drzemie w Tobie piastowska siła, a każdy uścisk dłoni będzie piastowski!

  15,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Smycz

  Kiedyś ludzie nosili klucze w wielkich pękach przy pasie. Wystarczyła więc wtedy chwila nieuwagi i mogliśmy pożegnać się z kluczami. Na szczęście parę wieków później ktoś wpadł na genialny pomysł i wymyślił smycz, do której można przypiąć to co ważne i powiesić to na szyi. Ryzyko kradzieży drastycznie spada. Spraw sobie taką smycz w naszym sklepie, wiele kolorów, z ładnym inspirowanym wczesnym średniowieczem wzorem. Kup dla siebie, bądź spraw komuś miły mały prezent.

  15,00 zł