Pamiątki drobne

Aktywne filtry

 • 0 Opinia(e) 
  Brelok HITORYCZNE...

  Brelok to czasem tylko brelok. Ot zwykły wisiorek na kawałku łańcuszka, z nazwą miejscowości, w której byłeś w zeszłe wakacje. Nie niesie on nic za sobą poza mglistymi wspomnieniami i brzdękaniem o pęk kluczy. Ten nie będzie nim na pewno. Poza jakościowym wykonaniem, posiada zaimplementowany otwieracz. Dzięki niemu, każde otwarcie będzie historyczne.

  25,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw podkładek do...

  Jedni stawiają krzyżyk w Lotku, inni stawiają na milion. Ty postaw na Piasta i kup zestaw czterech oryginalnych podkładek w ozdobnym pudelku! Postawić możesz kubek, szklankę bądź kufel. Wybór należy do Ciebie.

  20,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Piastowska piłeczka...

  W piastowskiej Polsce rządzenie bywało niekiedy trudne. A to jakieś najazdy, tutaj Niemiec pakuję się z butami w nasze granice, gdzieś indziej ktoś czyha na tron, a czasem po prostu Dobrawa zrzędzi. To wszystko generuje stres, a on nie jest dobrym doradcą. Należy go jak najszybciej się pozbyć. Ta piłeczka Ci w tym pomoże. Poradź sobie z nim niczym Mieszko z Niemcami pod Cedynią i pokaż, że drzemie w Tobie piastowska siła, a każdy uścisk dłoni będzie piastowski!

  15,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Smycz

  Kiedyś ludzie nosili klucze w wielkich pękach przy pasie. Wystarczyła więc wtedy chwila nieuwagi i mogliśmy pożegnać się z kluczami. Na szczęście parę wieków później ktoś wpadł na genialny pomysł i wymyślił smycz, do której można przypiąć to co ważne i powiesić to na szyi. Ryzyko kradzieży drastycznie spada. Spraw sobie taką smycz w naszym sklepie, wiele kolorów, z ładnym inspirowanym wczesnym średniowieczem wzorem. Kup dla siebie, bądź spraw komuś miły mały prezent.

  15,00 zł