Filtruj według

Cena

Cena

 • 10,00 zł - 80,00 zł

Dostępność

Dostępność

Księgozbiór

Księgozbiór

Aktywne filtry

 • 0 Opinia(e) 
  Przygody z Mieszkiem...

  Mieszko I był pierwszy historycznym władcą Polski i tak samo jak wprowadził Polskę w krąg kultury zachodniej, tak tutaj wprowadzi dzieci w świat historii poprzez rożne zagadki i łamigłówki.

  10,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Przygody z Dobrawą....

  Dobrawa to żona Mieszka I. Była też mamą Bolesława. To ona wprowadzała w świat małego Bolka, aż do skończenia przez niego 7 lat, kiedy przeszedł pod opiekę ojca. Pomimo swojego czeskiego pochodzenia Dobrawa pomoże Ci w lepszym poznaniu naszej historii dzięki różnym zadaniom i zabawom.

  10,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Przygody z Chrobrym....

  Bolesław Chrobry również był pierwszy. A konkretniej był pierwszym królem Polski. Fakt ten podniósł znaczenie naszego państwa w ówczesnej Europie. Nasz Bolek pomoże Ci zrozumieć różne zagadnienia z naszej historii w formie ciekawej zabawy.

  10,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw MUZEALNYCH...

  Nikt lepiej nie wprowadzi w arkana historii niż nasza piastowska rodzinka. Mieszko, Dobrawa i Bolesław, wprowadzą najmłodszych w piastowski świat poprzez zabawy i zagadki. A jak wiadomo, historii należy się uczyć od początku.
  Super oferta - 3 części w cenie 2!

  20,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor....

  Postrzyżyny były ważnym dniem w życiu ówczesnych ludzi. Był to dzień, w którym chłopiec przechodził spod opieki matki pod opiekę ojca, dzięki czemu miał się stać mężczyzną. Ta historia ma również znaczenie dla naszych legendarnych początków. W całą tę historię zaplątało się rodzeństwo- Borka i Sambor i to właśnie z nimi przeżyjemy tę opowieść.

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor....

  Borka i Sambor. Myszy - to druga część przygód uroczego rodzeństwa. Dla tych, którzy wiedzą co nieco o polskich legendach domyślą się, że myszy kojarzą się bezpośrednio z Popielem. A jak to się stało, że Borka i Sambor mieli z nim do czynienia? Tego dowiecie się w tej części komiksu.

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor....

  Legenda o smoku wawelskim to jedna z najpopularniejszych polskich legend. Ta skrzydlata gadzina dorobiła się nawet własnego pomnika. A to dopiero celebryta. Ze smokiem związany jest szewczyk Dratewka, ale jak nasze rodzeństwo dostało się do Krakowa i co tam robili? O tym, dowiecie się po przeczytaniu tego komiksu.

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor....

  Harry Potter był określany jako “chłopiec, który przeżył”. My naszego Mieszka możemy nazwać “chłopcem, który przejrzał”. Miał być on ślepy do momentu ukończenia 7 lat. Podobno Borka i Sambor mu w tym pomogli. Przeczytajcie i dowiedzcie się jak!

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor....

  To już piąta część przygód naszego słowiańskiego rodzeństwa! Tym razem zadarli z wiedźmą, mają do czynienia z wilkami i zjawiają się na… turnieju łuczniczym. Co wyniknęło z tego wszystkiego i jak zakończyła się kolejna przygoda Borki i Sambora? Jesteście ciekawi? Przeczytajcie koniecznie!

  18,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Komiks Borka i Sambor....

  Nasi mali bohaterowie przeżyli już wiele przygód Pomagali zbłąkanym wędrowcom, przegnali Popiela czy wplątali się w ekscytujący wir wydarzeń z takimi postaciami jak Mieszko, Dratewka, Milena. Tym razem poznają kogoś z mroźnej Skandynawii - chłopca o imieniu Sven. Jakie czekają ich przygody i czym są tytułowe Domowiki, przekonacie się w najnowszej części przygód Borki i Sambora.

  20,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Zestaw KOMIKSÓW z...

  Komiksy to fajna sprawa. Ich minusem jednak jest to, że czyta się je szybko, a chciałoby się więcej. Mamy na to rozwiązanie. 5 części przygód naszego rodzeństwa Borki i Sambora w zestawie to nie tylko zaoszczędzenie kilku złotówek, ale także frajda na dłuższy czas!

  50,00 zł
 • 0 Opinia(e) 
  Słowianie Połabscy

  Katalog wystawy, która opowiadała o ludności żyjącej pomiędzy dorzeczami Łaby, Odry i Haweli, a wybrzeżem Bałtyku. Z katalogu dowiemy się o tamtejszych osadach, o ich wojskowości i o tym w co wierzyli zanim dotarło tam chrześcijaństwo. Wszystko w bogatej oprawie wizualnej oraz opatrzone szeroką bibliografią.

  50,00 zł